Prečo ísť na predajnú výstavu Kreativita&Hobby?

Milí priatelia kreativity,

radi by sme sa vám prihovorili, prečo  organizujeme už tretí krát predajnú  výstavu Kreativita&Hobby.

Hlavný dôvod je aj na plagáte a je našim mottom „Pozývame vás na stretnutie s ľuďmi, ktorí sa rozhodli niečo zmeniť a zistili že sa to dá ….“.

Našim zámerom je aby sa akcia odlíšila od bežných trhov a stala sa z nej vzájomná výmena skúseností a aktívna prezentácia vašich zručností formou workshopov a súťaže.

Súťaž na tému „Zlaté veľkonočné vajce pre Bratislavu“ je spôsob ako vytvoriť priateľské prostredie tvorivosti a hravej súťaživosti . Aby aj nepredajca mohol vyskúšať svoje zručnosti …

Na podporu nás všetkých sme získali aj záštitu podujatia primátorom Bratislavy Iva Nesrovnala. List na základe ktorého sme podporu získali si môžete prečítať TU.

Pre zvýšenie návštevnosti  a spopularizovanie akcie sme zabezpečili spoluprácu s kníhkupectvom Panta Rhei, ktoré okrem kníh ponúka aj potreby pre oblasť kreativity. Z našich prostriedkov sme dali  vytlačiť 10.000 letákov a 100 plagátov, ktoré budú distribuované cez  sieť  ich predajní.

Na 7.marca je v rádiu Regina pripravovaná hodinová relácia na podporu podujatia. Výstava je medializovaná aj v časopise Praktická Slovenka , na informačných portáloch a sociálnych sieťach.

O  vaše pohodlie bude postarané zabezpečením bezplatného parkovania a občerstvením počas akcie.

Ak sa akcie nemôžete zúčastniť a máte vo svojom okolí niekoho, kto rád tvorí, prosím skúste ho podporiť  preposlaním tohto emailu.

Na stretnutie s vami sa teší kolektív  OZ Myš-lienka

P.S.
Pokiaľ sa vám podujatie páči, nezabudnite nám dať lajk, prípadne ho zdielať.
Ak môžete podporiť našu činnosť 2% z daní budeme radi. Viac informácií na webe.

Tu je link na prihlášku

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.