Ako sa páčilo deťom a rodičom na workshope Radostné hlinenie 2018?

Občianske združenie Myš-lienka v spolupráci so Starou tržnicou a s finančnou podporou magistrátu usporiadalo od januára do júna 2018 workshopy pre deti od 3 rokov.

Cieľom akcie bolo naučiť deti pracovať s hlinou. Menšie deti si mohli vymaľovať keramické vymaľovánky. Deti a mládež od 6 rokov sa postupne učili spracovať hlinu na danú tému modelovaním, lepením a záverečným glazovaním. Deti tak získali ucelený obraz o tom, ako sa vytvára keramický výrobok. Aktivita sa stretla s veľkým záujmom detí aj rodičov.

Tu sú niektoré odozvy:

Moja neter si túto tvorivú dielničku veľmi užila! Pokračujte v tradícii, má to pre našu budúcnosť veľký zmysel.   Ďakujeme so srdcom J Lukáš K.

VELMI SA MI TO PACI 😉  Meda a Johanka (6 rokov)

Ďakujeme za skvelú príležitosť podporiť kreativitu našich dvoch dcér. Dnes je problém nájsť niečo zmysluplné pre deti a najväčším potešením je sledovať dievčatá 30 minút maľovať a tvoriť s „otvorenými ústami“. NINKA

Veľmi sme sa tešili do tržnice na „hlinenie“. Neboli sme vždy, ale vždy keď sme boli bolo super. J Lektori boli milí a trpezliví a vždy perfektne pripravení (na rôzne nápady a požiadavky malých tvorcov).  Ďakujeme JOZEF & MAMA

Akcia bude pokračovať opäť na jeseň.

Organizačný tím OZ Myš-lienka

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.